Egy nap alatt a logisztika körül

A Neumann János Egyetem logisztikai mérnöki alapszakja 24 órás logisztikai versenyt hirdet középiskolásoknak.

A vetélkedő időpontja: 2018. január 26. 12.00 – 2018. január 27. 12.00

Helyszín: NJE GAMF Műszaki és Informatikai Kar (Kecskemét, Izsáki út 10.)

KEDVES ÉRDEKLŐDŐK! (remélhetőleg hamarosan jelentkezők)

Éppen a ti kreativitásotokra, logikátokra van szükség a 24 órás logisztikai problémamegoldó versenyen. Hogy nem tudjátok, mi fán terem a logisztika? Nem akadály, mert csak a megoldandó feladatra kell koncentrálnotok. Meg fogtok lepődni, hogy "Jé! Ez is logisztika?"

Sokat hallhattatok már a logisztikáról, hiszen a gazdaság minden területét átszövi, de mi meg is mutatjuk, milyen feladatokkal találja magát szembe egy logisztikai szakember.

Ne maradj le az eseményről! Ha 11-15. osztályos tanuló vagy, akkor nevezd be a háromfős csapatodat mihamarabb!

A versenyre jelentkezni lentebb a ’Bővebb információ’-ra kattintva lehet, ahol egy öt kérdésből álló online tesztet kell kitölteni, valamint meg kell adni a háromfős csapat tagjainak adatait.

Jelentkezési határidő: 2018. január 20.

Bővebb információ

A kép forrása: baon.hu- 2017.01.28.