ÚJ szakot és angol nyelvű képzéseket is kínál a GAMF a felvételizőknek

A GAMF Műszaki és Informatikai Kar főbejárataA PAE GAMF Műszaki és Informatikai Kara a 2017/18-as tanévre 6 alapszakon és 2 felsőoktatási szakképzési szakon hirdet felvételt. Műszaki képzési területen a hagyományosan népszerű gépészmérnöki, járműmérnöki és műszaki menedzser szakok mellett új szakként indul a logisztikai mérnöki alapszak, az országban egyedülálló termelési logisztika specializációval. A gazdaságtudományok képzési területet képviseli a gazdálkodási és menedzsment alapszak, amely a tavalyi induláskor szintén sok jelentkezőt vonzott.

A gazdálkodási és menedzsment alapszak és a mérnökinformatikus alapszak most már angol nyelven is elérhető a jelentkezők számára. Két felsőoktatási szakképzés szerepel a kínálatban informatikai képzési területen azok számára, akik még nem mernek belevágni a diplomát adó képzésekbe. Minden alapszak elérhető duális formában is, 46 cég és szervezet várja a jelentkezőket. Minden szak választható költségtérítéses formában is, a kar a költségtérítéseket igyekezett a jelentkezők számára a legkedvezőbben meghatározni.

A 2017 szeptemberében induló képzések táblázatos formában